Pharmal | Doplňky stravy Pharmal

O nás

Jaký je výrobní proces?

3 výrobní závody

Naše produkty se vyrábí dle HACCP ve 3 výrobních závodech v ČR. Základem je špičkové laboratorní vybavení, nejnovější technologie a přesně popsané výrobní procesy.

Maximální kvalita

Kontrolovaná kritéria v systému HACCP :

- Mikrobiologická nezávadnost
- Stanovení těžkých kovů
- Fyzikální vlastnosti (tvrdost, rozpadavost, hmotnost, oděr, lámavost tablet a další…).

Rozbory a zkoušky

Rozbory a zkoušky provádíme prostřednictvím akreditovaných laboratoří a v průběhu výrobních procesů.

Nasloucháme vám

Spokojený zákazník je pro nás prioritou, a tak jsme vždy připraveni Vás vyslechnout a najít vhodné řešení právě pro Vás.

Zjistěte více o Pharmal s.r.o.

Rodinná firma, 100% kvalita

Naším cílem je vyvíjet a vyrábět přípravky, které mají unikátní složení a výraznou přidanou hodnotu. Spolupracujeme pouze s lidmi z oboru farmacie, abychom byli schopni vyvíjet vlastní unikátní výrobky.

Naším posláním je uvádět na trh nové produkty, které efektivně pomáhají udržovat zdraví a dobrou kondici lidem, kteří chtějí o své zdraví aktivně pečovat.

Neustálý rozvoj

Neustále pracujeme na vývoji nových výrobků a hledáme další cesty, jak přinést zákazníkům kvalitní a zdraví prospěšné produkty.

Prověřená kvalita

Jsme toho názoru, že pouze lékař dokáže posoudit, komu mohou být doplňky stravy prospěšné a zhodnotit jejich prospěch užívání. Z těchto důvodů nejsou naše přípravky k dostání v lékárnách. Koupit je můžete pouze u vybraných lékařů a na našich webových stránkách.